Haradinaj as nuk çohet në këmbë – pamjet kur Kryetari i AAK’së e përshëndet ftohtë Kurtin

0 minutes, 29 seconds Read

Sot në Stantërg është shënuar 35 vjetori i Grevës së Minatorëve. Në këtë organizim kanë marrë pjesë kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, deputetë të Kuvendit të Kosovës e kryetar komunash.

Ajo që ka rënë në sy para fillimit të ceremonisë është një përshëndetje e ftohtë në mes të liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj dhe kryeministrit Albin Kurti.

Haradinaj s’është çuar fare në këmbë kur i është afruar kryeministri Kurti për ta përshëndetur, ndërkohë dhe shtrëngimi i duarve ka qenë i ftohtë.

Publikime te ngjashme