Grimieri shqiptar tha se Meritoni e ka ftuar për katërshe, reagon Stresi

0 minutes, 34 seconds Read

Para pak ditësh grimieri i njohur Dario Daka shokoi rrjetin me deklaratën e tij se konkurrenti i Big Brother VIP Meriton Mjekiqi i kishte bërë ftesë për një katërshe.

Për këto deklarata të tij u diskutua në Fun Club, ku ishte i ftuar edhe Stresi.

Ky i fundit tha se nuk e njihte Darion, por se e besonte në ato çfarë thoshte.

“Darion nuk e njoh, se kisha parë më parë ama e besoj!”‘, tha Stresi.

Ndërkohë Dario në një telefonatë të regjistruar ka thënë se i qëndron deklaratave të tij dhe është gati të përballet me Meritonin pasi ai të dalë nga shtëpia.

Publikime te ngjashme