Gold AG mbështet Luiz Ejllin, nuk mungon foto e banorit të BBVA në një nga koncertet e reperit në Milano

0 minutes, 42 seconds Read

Këngëtari Luiz Ejlli është një ndër banorët më të komentuar të Big Brother VIP Albania.

Ai po fiton përkrahje të madhe nga publiku, por kjo nuk po mungon as nga emrat e njohur të muzikës shqiptare.

Teksa disa të famshëm deri më tani në një formë ose tjetrën kanë treguar simpatinë e tyre për këngëtarin shkodran, këtë së fundmi e ka bërë edhe reperi, Gold AG.

Reperi nga Preshava ka shpërndarë një video nga një koncerti i tij i radhës i mbajtur në Milano ndërsa në fokus ishte një fotografi e Luzit që mbanin audienca.

Gold AG sipër videos ka falënderuar fansat për atmosferën e krijuar ndërsa edhe ka etiketuar këngëtarin dhe banorin e BBVA sipër postimit.

Publikime te ngjashme