Gjinovci ironizon: Urime Shën Valentini ju që jeni të dashuruar në “regjimin e vjetër”

0 minutes, 21 seconds Read

Aktivisti i shoqërisë civile, Rron Gjinovci, ka ironizuar me ditën e të dashuruarve dhe përkrahësit e qeverive të kaluar.

Gjinovci, i cili njihet si përkrah i Qeverisë Kurti, ua ka uruar 14 shkurtin atyre që janë të “dashuruar në regjimin e vjetër”.

“Urime ky Shën Valentin i zi për juve që jeni të dashurum në regjimin e vjetër 😀

Hahaha 50.2% 🤣”, ka shkruar Gjinovci.

Publikime te ngjashme