Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

0 minutes, 40 seconds Read

Javë më parë Fero njoftoi se po tërhiqet nga muzika për të iu përkushtuar fesë islame.

Që atëherë, i njëjtë përkushtimin e tij ndaj fesë e a treguar në mënyra të ndryshme, kryesisht përmes rrjeteve sociale.

Ndërkohë, së fundmi reperi ka treguar se është nisur për në Arabinë Saudite bashkë me miqtë e tij, besimtarë mysliman.

Foto: Fero/Instagram

Feronit Shabani (emri i plotë) ka publikuar pamje të nisjes së tyre për në pelegrinazhin e Haxhit.

Ndërkohë, ky ndryshim i Feros erdhi pak pasi u arrestua për dhunë në familje.

Foto: Fero/Instagram

Pas daljes nga paraburgimi ai dhe modelja e Arbenita Ismajli konfirmuan se janë ndarë.

Dyshja ishin bashkë për disa vite dhe janë prindër të një vajze./Telegrafi

Publikime te ngjashme