Ekskluzive: Ky është serbi i arrestuar në veri, ishte i armatosur deri në dhëmbë

0 minutes, 24 seconds Read

Në pranga të Njësisë Speciale ka përfunduar edhe serbi Blagoje Spaojevic (1991).

Burimet e IndeksOnline të afërta me aksionin kanë konfirmuar se  Blagoje Spaojevic në momentin e arrestimit ishte i armatosur dhe dyshohet me bazë që është i përfshirë në sulmin ndaj policisë së Kosovës ku ka mbetur i vrarë polici Afrim Bunjaku.

Blagoje Spaojevic ndodhet ende në veri dhe i njëjti pritet të dërgohet në njërën nga qendrat e paraburgimit./IndeksOnline

Publikime te ngjashme