Efi debat me Nitën: Uroj që të mos dalësh finaliste

1 minute, 1 second Read

Ka mbetur edhe një prej banorëve për të kompletuar katërshen e finalistëve të Big Brother VIP Albania.

Finalisti i katër pritet të shpallet gjatë spektaklit të sotëm, por debatet e forta mes banorëve kanë vazhduar dhe përgjatë këtyre ditëve.

Një diskutim i fortë ka nisur mbrëmë (e premte) mes Efit dhe Nitës që nisi pasi ish-konkurrentja e “Përputhen” ka kërkuar qetësi.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Teksa Nita u kthye në shtatin e saj, Efi iu drejtua duke i thënë se shpreson që ajo të mos jetë finaliste, pasi në rast se ndodhë kjo mes tyre do të vazhdonin debatet.

“Fli Nita, a je rehat, a mund të fle tani, a më jep leje, mendohu pak, vetëm një gjë po të them, uroj që të mos dalësh finaliste se ta tregoj unë vetëm se po më bën ironi, sepse sa herë ke kërkuar ti të flesh ka mbaruar direkt diskutimi, meqë po më bën ironi do e shohësh”, u shpreh Efi.

Kujtojmë që Efi bashkë me Luizin dhe Deamishel tashmë janë finalistë teksa fituesi pritet të shpallet më 6 maj./Telegrafi

 

Publikime te ngjashme