E pritën gjatë, kjo është kënga që sapo e publikoi Luiz Ejlli

0 minutes, 42 seconds Read

Pritja ka marrë fund. Fituesi i “Big Brother VIP 2” Luiz Ejlli tashmë ka publikuar këngë ne tij të re, e cila titullohet “Përjetësisht.”

Me këngën “Përjetësisht” këngëtari më i përfolur i momentit pritet të thyejë rekorde. Kënga me sa duket flet për historinë e dashurisë mes Luizit dhe Kiarës e cila lindi brenda shtëpisë së “Big Brother.”

Një pjesë e tekstit:

“Fryma e fundit

Shpresa e fundit ishe ti

Kur jeta më mundi

Rrugën e gjeta te ti

Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë

Kam një jetë që po të kërkoj

Unë si ty kurrë s’kam pa…”.

Luizi ka vendosur të vijë me një solo, pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me artistin Donald Veshaj, që arriti miliona shikime.

Publikime te ngjashme