E pabesueshme: Hajduti i merr zinxhirin nga qafa gruas të moshuar, momenti regjistrohet trasmetimit LIVE

0 minutes, 19 seconds Read

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur kur gazetari i SKAI-t, Giorgos Tselikas po përgatitej të dilte në transmetim nga një plazh në Alimos.

Siç shihet edhe në video, një hajn i afrohet gruas dhe pasi i ka rrëmbyer një zinxhir nga qafa, ikën me vrap.

“Unë shkova të lahesha dhe ai erdhi dhe ma mori kryqin. Nuk e kuptova”, tha gruaja.

 

Publikime te ngjashme