E çuditshme: Maestro tregon se çfarë i ka kërkuar “Vëllait të madh” në dhomën e rrëfimit

0 minutes, 34 seconds Read

Megjithëse u eliminua javë më parë nga “Big Brother VIP”, Armaldo Kllogjeri vazhdon të jetë në qëndër të vëmendjes.

Së fundmi tenori ka publikuar disa postime në Instagram, ku bën krahasimin mes aludimit dhe të vërtetës.

Maestro publikoi si fillim një foto ku tregoi se çfarë mendonte publiku se ai kërkonte në dhomën e rrëfimit.

Info nga jashte…Telefonate me familjen..Udhetim dhurate..Dua te dal ….Me sillni rroba…Kutine e Pandores”.

Ndërsa më pas tregoi se çfarë kërkonte në të vërtetë.

Patellxhan te mbushur te na i gatuante Aida dhe te na i sillte aty brenda“, tregoi Armaldo me humor.

Më e çuditshmja që mund të keni dëgjuar
Më e çuditshmja që mund të keni dëgjuar

Publikime te ngjashme