Luizi nxjerr pistoletën dhe qëllon në sy të policisë (video)

Ditën e sotme, Luizika publikuar një video teksa shfaqet duke ecur drejt një individi e duke i drejtuar atij pistoletën në sy të policisë. E thënë kështu ngjarja duket e tmershme, ama video është filmuar gjatë xhirimit të filmit “Në kuadër të dashurisë”, me kolegun e tij Ylber Bardhi. https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3181432901801742260?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==  

Del në ankand pasuria e Freddie Mercury

Shtëpia londineze e ankandeve ‘Sotheby’ pritet të nxjerrë javën e ardhshme në ankand, mbi 1500 objekte që i përkisnin legjendës së muzikës Freddie Mercury. Bëhet fjalë për një prej ankandeve më të mëdhenj të kësaj shtëpie, me objekte unike që arrijnë vlera prej miliona paundësh. “1500 objekte që dikur i përkisnin ikonës së rockut britanik, […]

Luiz Ejlli publikon pamje nga një koncert në Shkodër: Përulem para jush që nuk hoqët dorë prej meje dhe ma ndryshuat jetën

Luiz Ejlli gjatë verës ka qenë një nga artistët më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar. Këngëtari me origjinë nga Shkodra ka performuar nëpër qytete të ndryshme, përfshirë këtu edhe vendin e tij. Ai edhe gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 2 ka folur shumë për Shkodrën, traditat e po ashtu edhe […]