Category: Magazina

1 2 3 4 66 20 / 655 POSTS
Tre filma nga Kosova shpërblehen në Sarajevë

Tre filma nga Kosova shpërblehen në Sarajevë

Tri prodhimet kineaste të Kosovës që kanë marrë pjesë në konkurrencë z [...]
Vajza nga Serbia vallëzon me muzikë popullore shqipe (video)

Vajza nga Serbia vallëzon me muzikë popullore shqipe (video)

“Işte Benim Stilim” apo siç përkthehet në shqip “Ky është stili im” ës [...]
Arbana Osmani zbulon shifrën marramendëse që do të marrë fituesi i “Big Brother VIP”

Arbana Osmani zbulon shifrën marramendëse që do të marrë fituesi i “Big Brother VIP”

Moderatorja Arbana Osmani, ka konfirmuar përmes një postimi në ‘Instag [...]
18-vjeçarja nga Prishtina, berbere për meshkuj

18-vjeçarja nga Prishtina, berbere për meshkuj

E filloi prerjen e flokëve të klientit. Por nuk është e para herë për [...]
Bregovic në vitin 2021 ishte “përzen” nga ky shtet për deklaratat e tij

Bregovic në vitin 2021 ishte “përzen” nga ky shtet për deklaratat e tij

Organizatorët e festivalit kishin theksuar se ata qëndrojnë kundër të [...]
Rusia dështon përsëri, flamuri i Kosovës shfaqet midis Rusisë

Rusia dështon përsëri, flamuri i Kosovës shfaqet midis Rusisë

Suksesi i sportistëve dhe artistëve nga Kosova, ka bërë që Republika e [...]
“Të dua Goran!”, shqiptarja ia shpreh dashurinë Bregoviqit

“Të dua Goran!”, shqiptarja ia shpreh dashurinë Bregoviqit

Me 22 gusht në Korçë pritet të performojë këngëtari serb, Goran Bregov [...]
1 2 3 4 66 20 / 655 POSTS