fbpx

Category: Kuriozitete

1 6 7 8 9 80 / 87 POSTS
Dikur ruante delet, sot mban karrigen e ministres

Dikur ruante delet, sot mban karrigen e ministres

Edhe pse historia e saj është publikuar vite më parë, ia vlen që herë [...]
13 fakte që nuk i dini për kokainën, helmin vrasës

13 fakte që nuk i dini për kokainën, helmin vrasës

Edhe pse kjo mund të duket e çuditshme, kokaina në të kaluarën është p [...]
U mundua të kapte një piton 5 metra të gjatë, por përfundimisht kafshohet keq nga ai

U mundua të kapte një piton 5 metra të gjatë, por përfundimisht kafshohet keq nga ai

Ai luftoi për pak kohë me gjarprin, dhe pas një zënke të shkurtër dhe [...]
Në galaktikën tonë ka më shumë se 30 lloje të të huajve?!

Në galaktikën tonë ka më shumë se 30 lloje të të huajve?!

Është thënë se mund të ketë dhjetëra civilizime aktive në Rrugën tonë [...]

Sot u martua Ozil, dëshmitar ishte Taip Erdogan (Video)

Sot u martua Ozil, dëshmitar ishte Taip Erdogan Mesut Ozil po martohe [...]
Pitoni mbyt performuesin live (Video)

Pitoni mbyt performuesin live (Video)

Një performues në cirk vdiq pasi një gjarpër gjigant e mbyti gjatë një [...]
Karikaturat më të gjetura për zjarrin në Katedralen ‘Notre Dame’

Karikaturat më të gjetura për zjarrin në Katedralen ‘Notre Dame’

Nata e të hënës dhe mëngjesi i të martës, i gjeti të trishtuar dizenja [...]
1 6 7 8 9 80 / 87 POSTS