Category: Kuriozitete

1 2 3 4 5 46 30 / 452 POSTS
Shtetet të cilat e duan dhe e urrejnë Kosovën, cilat janë ato? (video)

Shtetet të cilat e duan dhe e urrejnë Kosovën, cilat janë ato? (video)

Në rrjetet sociale po qarkullon një video me titullin ‘Shtetet që e du [...]
Barak Obama mbushi 60 vjeç! Kritika për festën: 400 të ftuar dhe pa maska (Video)

Barak Obama mbushi 60 vjeç! Kritika për festën: 400 të ftuar dhe pa maska (Video)

Ish -Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, ka festuar të s [...]
Mërgimtari nga Gjermania vjen në Kosovë me fotografinë e Hashim Thaçit në veturë

Mërgimtari nga Gjermania vjen në Kosovë me fotografinë e Hashim Thaçit në veturë

Jemi mësuar shpeshëherë t’i shohim qytetarët e Kosovës teksa shprehin [...]
Oferta italiane: shtëpi në bregdet për vetëm 1 euro

Oferta italiane: shtëpi në bregdet për vetëm 1 euro

Shitja e shtëpive për një çmim simbolik po bëhet modë në disa zona të [...]
“Unë e zbulova fshatin shqiptar në Rusi!” (video)

“Unë e zbulova fshatin shqiptar në Rusi!” (video)

“-Nga viti 2005 deri në vitin 2010 kam qenë në Rusi -atje kam qëndrua [...]
Në Bosnje vidhet kopja 350-vjeçare e Kur’ani-t

Në Bosnje vidhet kopja 350-vjeçare e Kur’ani-t

Kur’ani më i vjetër i shkruar me dorë u vodh të martën nga Xhamia Atik [...]
E rrëmbyen në oborrin e shtëpisë, babai bashkohet me të birin pas 24 vitesh

E rrëmbyen në oborrin e shtëpisë, babai bashkohet me të birin pas 24 vitesh

Një baba në Kinë më në fund u bashkua me të birin e tij, i cili ishte [...]
1 2 3 4 5 46 30 / 452 POSTS