“Big Brother” jep lajmin e madh, këtë javë do largohen Olta ose Luizi!

0 minutes, 42 seconds Read

“Big Brother” jep lajmin e madh, këtë javë largohet njëri nga banorët e fortë aty brenda, Olta ose Luizi. Gjatë javës, banorëve iu dha sfida të qëndrojnë të bashkuar.

Kush largohet nga litari, do të shkoj direkt në nominim. Luizi dhe Olta të dy u larguan nga litari, duke dal direkt në nominim. Mbetet të shihet se edhe kush nga banorët do të iu bashkohet.

Ndryshe Big Brodher Vip Albania, kete vit ka dy protagonist te forte, ku edhe fanst jane ndare ne dysh. Eshte pikrisht Luizi dhe Olta te cilet patjeter se do prekin finalen.

Se kush do ta fitoj cmimin e madh prej 100 mije euro, eshte Luizi ai i cili mendohet se do ta fitoj, por te shumta mesazhe e komente jane se edhe Olta mund te jete fituese.

 

Publikime te ngjashme