BIA reagon për dy të arrestuarit në Ferizaj të dyshuar për spiunazh: “Mohojmë çfarëdo lidhje me ta”

0 minutes, 24 seconds Read

Pas arrestimit të dy personave të nacionalitetit shqiptar sot në Ferizaj të dyshuar për spiunazh te organet famëkeqe të inteligjencës serbe (BIA), këta të fundit kanë reaguar duke mohuar lidhje me personat në fjalë.

Agjencioni për Siguri dhe Informacion fuqishëm mohon të gjitha lajmet e rreme…që dy personat me inicialet B.S dhe M.Ç të arrestuar sot në Ferizaj të akuzuar për spiunazh me BIA-n”, ka shkruar shërbimi sekret serb, siç e citoi “Kosovo-Online”.

Publikime te ngjashme