Arrestohet në Veri serbi që kërcënoi zv/ministrin e për Komunitete dhe Kthim!

0 minutes, 13 seconds Read

Organet e sigurisë kanë arrestuar Nebojsha Virijeviç. Kjo është konfirmuar përmes disa postimeve në Twitter.

Kujtojmë se Virijevic kërcenoi dje zv ministrin per Komunitete dhe Kthim, Radojica Radomirovic.

Ky i fundit shkoi per ta vizituar kryetarin e komunes se Leposaviqit, Lulzim Hetemi.

Publikime te ngjashme