Arrestohet Gjilanasi, ua shiti 1 banesë 2 përsona të njëjtë

0 minutes, 38 seconds Read

Një person është arrestuar të shtunën në Gjilan për mashtrim.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari e ka shitur banesën e njëjtë, në përudha kohore të ndryshme, personave të ndryshëm, përcjell lajmi.net.

Gjatë intervistimit i njëjti ka pranuar veprën në tersi dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

Rr. Idriz Seferi , Gjilan NN.2014 – N:N. Me 25.02.2023-15:45, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti ka shitur banesën e njëjtë, në përudha kohore të ndryshme, dy viktimave meshkuj kosovar. Gjatë intervistimit i njëjti ka pranuar veprën në tersi dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar ne mbajtje./Lajmi.net

Publikime te ngjashme