fbpx
1 2 3 481 10 / 4808 POSTS
Avokati Koci paralajmëron arrestime tjera nga Specialja

Avokati Koci paralajmëron arrestime tjera nga Specialja

Avokati, Arianit Koci në një lidhje direkte në RTV Dukagjini ka koment [...]
Lajm i mirë: nuk shenohet asnje rast vdekjeje nga Covid 19 në 24 oret e fundit

Lajm i mirë: nuk shenohet asnje rast vdekjeje nga Covid 19 në 24 oret e fundit

87 TË SHËRUAR DHE 63 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në [...]
Shkencëtarët bëjnë një zbulim të rëndësishëm mbi koronavirusin

Shkencëtarët bëjnë një zbulim të rëndësishëm mbi koronavirusin

Pjesa më vdekjeprurëse e koronavirusit SARS-CoV-2 – proteina thumb – ë [...]
Produktet bio ushqejnë organizmin – Si të zgjidhni të duhurat

Produktet bio ushqejnë organizmin – Si të zgjidhni të duhurat

Diskutimi mbi ushqimin bio (biologjik) po fiton rëndësi të veçantë në [...]
E konfirmon Zyra e Prokurorit të Specializuar arrestimin e Salih Mustafës

E konfirmon Zyra e Prokurorit të Specializuar arrestimin e Salih Mustafës

“Salih MUSTAFA u arrestua sot në Kosovë nga Zyra e Prokurorit të Speci [...]
Dënohet me burgim të përjetshëm ish-polici që e vrau punonjësin e kazinos në Suharekë

Dënohet me burgim të përjetshëm ish-polici që e vrau punonjësin e kazinos në Suharekë

Është dënuar me burgim të përjetshëm ish-rreshteri i Policisë së Kosov [...]
“I thashë PO”, Mark Frroku propozon Rudina Dembacajn për martesë

“I thashë PO”, Mark Frroku propozon Rudina Dembacajn për martesë

Ish-deputeti Mark Frroku ka propozuar për martesë partneren e tij, mod [...]
1 2 3 481 10 / 4808 POSTS