Zjarr i madh në Pejë, bëhet shkrumb e hi një objekt i madh

0 minutes, 27 seconds Read

Një zjarr i madh ka shpërthyer në orët e mëngjesit në hyrje të qytetit të Pejës.

Nuk dihet nëse nga ky zjarr ka të lënduar, shkruan lajmi.net. Siç shihet nga pamjet, një objekt i madh është përfshirë nga flakët.

Nga pamjet e siguruara, shihet se flakët janë të frikshme dhe në vendin e ngjarjes kanë arritur Policia e Zjarrfikës. Nuk janë dhënë ende detaje për arsyet e zjarrit.

 

Publikime te ngjashme