Aksident tek konviktet, vetura godet keq motoristin (Video)

0 minutes, 24 seconds Read

Një aksident trafiku ka ndodhur minuta me parë mrapa Qendrës së Studentëve në Prishtinë.

Nga ky aksident shihet se lëndime të lehta ka marr motoristi.

Siç shihet në pamjet që lexuesit kanë dërguar në adresë të Ballkani.info, vetura ka goditur motoristin derisa ishte duke tejkaluar në vijë të plotë.

Deri tani as policia dhe as ambulanca nuk janë parë në vendin e ngjarjes.

Për detaje të tjera do t’ju mbajmë të informuar./ballkani.info

Publikime te ngjashme