Skandal/ Megi Pojani shfaqet duke kërcyer në varreza, videoja “pushton” rrjetin (VIDEO)

0 minutes, 27 seconds Read

Një video e motrave Marsela dhe Megi të njohura si motrat Pojani, është bërë virale në rrjet. Ato shihen te varrezat e familjarëve të tyre të ndjerë, duke bërë veprime të pahijshme dhe skandaloze.

Këto pamje që iu kanë rënë në sy të gjithëve tregon se si motrat Pojani janë tallur te varrezat, me sjellje të shkujdesur.

Ishte Marsela, e cila ka publikuar videon ku shfaqet Megi teksa ‘pastron’ varrin duke kërcyer e tallur.

Publikime te ngjashme