Sillën dëshmi që Luizi dhe Kiara kanë kryer marrëdhënie në BBVA – Luizit aksidentalisht shfaqet nudo

1 minute, 5 seconds Read

Ka tash e sa kohë që çifti Luiz dhe Kiara janë kthyer në dy prej personazheve më të diskutuar në mediat rozë.

Me rifutjen e Kiarës në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, pasionet mes dyshes janë ndezur edhe më shumë, teksa ata e kalojnë thuajse çdo natë bashkë.

Shumë është diskutuar për mundësinë që dyshja të kenë kryer marrëdhënie intime brenda shtëpisë, madje opinionistja Zhaklin Lekatari u shpreh në spektaklin e fundit: “Po, unë dua të shoh seks në Big Brother”.

Dhe mesa duket një gjë e tillë ka ndodhur vërtet mes çiftit të shumëpërfolur.

Një video e cila po qarkullon me të madhe në TikTok, tregon momentit kur çifti ndodhen nën çarçaf, teksa në një moment Luizi aksidentalisht zbulohet dhe i shfaqen të pasmet.

Luizit i shfaqen të pasmet gjatë fjetjes me Kiarën në BBVA (Foto: TikTok)

Ky detaj tregon se ai ka qenë i zhveshur tërësisht poshtë jorganit, me çka edhe ka bërë shikuesit të aludojnë se Kiara dhe Luizi kanë kryer marrëdhënie intime brenda.

Përndryshe, Kiara është këtë javë e nominuar së bashku me: Efin, Gertin, Lorencin dhe Qetësorin – ku njëri prej tyre do të largohet mbrëmjen e së shtunës. /Telegrafi

Publikime te ngjashme