Selmanaj-Haxhiut: “Nuk është e larg dita kur do të shohim edhe ty prapa grilave”

0 minutes, 28 seconds Read

Seanca plenare e Kuvendit po vazhdon me debat të ashpër mes deputetëve të opozitës dhe pozitës, në lidhje me arrestimin e ish-kryeshefit të KEK, Nagip Krasniqi.

Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj, duke folur në lidhje me këtë çështje tha se është çuditur nga forma se si ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, po e mbron Krasniqin.

Ai tha se nuk është larg me e pa prapa grilave edhe Haxhiun.

“Mënyra qysh po e mbroni. Për besë nuk o larg me të pa prapa grilave edhe ty”, tha Selmanaj.

Publikime te ngjashme