Rrahje masive para urgjencës në Prizren, raportohet për disa të lënduar dhe perdorim të armëve (Pamje)

0 minutes, 27 seconds Read

Një konflikt fizik ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në Prizren, mes dy grupeve.

Burimet e IndeksOnline, mësojnë se rrahja ka ndodhur para Urgjencës se Spitalit të Prizrenit, ku nga kjo  përleshje kanë mbetur të lënduar disa persona.

Katër prej tyre janë therur me thikë ndërsa një person është plagosur me armë zjarri.

Të përfshirë në rrahje kanë qenë rreth 15 persona.

IndeksOnline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes:

Publikime te ngjashme