Robert Aliaj zgjedh “gruan” e radhës nga vajzat e BBV për Kristin, ja për kë e ka fjalën

0 minutes, 51 seconds Read

I ftuar ditën e sotme në “Shqipëria Live” ka qenë Robert Aliaj, teksa ka komentuar lojën e Kristit dhe pëlqimet që ka patur ai për vajzat brenda Big brother Vip.

Teksa kujtojmë se Dea është shprehur që “ndjen tension seksual” sa herë afrohet me Kristin, Roberti e ka konsideruar atë si një vajze të ‘denjë’ për djalin e tij.

“Shkojnë të dy sepse janë njerëz të qetë, janë njerëz që merren vesh me njëri-tjetrin.”- tha Roberti, reaferuar Deas dhe Kristi.

Kujtojmë se Kristi para se të futej në shtëpi kishte lënë një lidhje pezull, ndërkohë që aty brenda pati një pëlqim për Keisin e tashmë duket se është kthyer nga Dea.

Ndërsa sa i përket Robert Aliajt, gjatë daljeve televizive, ai ka thënë fjalë të mira më parë dhe për Keisin, ndërsa të vetmen që nuk e ka pëlqyer nga vajzat që i është afruuar Kristit ka qenë Kejvina.

Publikime te ngjashme