Publikohet fotografia e 17 vjeçarit që u vra mbrëmë në Viti

0 minutes, 28 seconds Read

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje në Viti, Nijazi Isaku ka publikuar fotografinë e 17 -vjeçarit që u vra mbrëmë në Viti.

Isaku ka konfirmuar se 17 vjeçari i vrarë është Blerton Xhymshiti nga fshati Lubishtë.

“Lajm i trishtë për humbjen tragjike të të riut tonë, Blerton Xhymshiti nga Lubishta. Shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes Xhymshiti, të afërmve dhe shokëve për këtë humbje të madhe. Prehu në paqe Blerton! Zoti të shpërbleftë me Xhennet!”, ka shkruar Isaku në një postim në “Facebook”.

Publikime te ngjashme