Pas puthjes, Ronaldo i bën kërkesën e papritur Jorit

0 minutes, 27 seconds Read

Ronaldo Sharka dhe Jori Delli duken shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Jori i ka kërkuar Ronaldos që t’i bëjë masazh, por ky i fundit pati një kërkesë për të.

Ronaldo e ka pyetur Jorin: A do të dalim jashtë të dy, ta lëmë lojën?

Fillimisht Jori nuk e ka marrë seriozisht kërkesën e Ronaldos, por ky i fundit është treguar i prerë dhe serioz.

Ata janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin teksa Jori po qëndronte në shtrat

/GazetaSinjali

Publikime te ngjashme