Pas Osmanit e Konjufcës, Escobar takohet edhe me Kurtin

0 minutes, 15 seconds Read

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti ka nis takimin me Zëvendës Ndihmës Sekretarin për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Gabriel Escobar.

Escobar ka takuar sot edhe presidenten Vjosa Osmani dhe kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufcën.

Kurse, mbrëmë ka takuar përfaqësuesit e partive opozitare.

Publikime te ngjashme