Pas intervenimit në QKUK, deklarohet Valon Syla

0 minutes, 18 seconds Read

Gazetari dhe analisti, Valon Syla është sulmuar sonte nga tre persona. Për pasojë, Syla ka pësuar lëndime të lehta në kokë.

Në media është publikuar një video ku Syla flet pas intervenimit që kishte në QKUK.

“Disa islamik fanatik më kanë sulmuar shpejt e shpejt ka ndodh dhe kanë ik”, ka thënë Syla për Dukagjinin.

Publikime te ngjashme