Paralajmërohet takim urgjent mes kryeministrit Kurti dhe Vuçiqit

0 minutes, 14 seconds Read

Për shkak të zhvillimeve të fundit në veri të vendit, është paralajmëruar një takim urgjent mes kryeministri Albin Kurti dhe presidentit serb Vuçiq.

Kossev mëson se ky takim do të zhvillohet në Bratisllavë, teksa nuk janë dhënë detaje rreth kohës së takimit.

Publikime te ngjashme