Pamje si në filma: Momenti nga sulmi në sallën e koncerteve në Moskë

0 minutes, 24 seconds Read

CNN raporton se pesë persona të armatosur e të veshur me veshje kamuflazhi kanë hapur zjarr me armë automatike ndaj personave që gjendeshin në sallën e koncerteve në Moskë, Crocus City Hall pranë Moskës.

Sipas raportimeve ka të vdekur dhe të plagosur në këtë incident.

Kanë dalë pamje nga vendi i ngjarjes se si personat e armatosur qëllonin drejt njerëzve.

Kujdes nga pamjet në vazhdim, përmbajnë pamje të ndjeshme.

Publikime te ngjashme