Osmani takohet me Rutte: Në të mirën e popullit të Kosovës dhe të ardhmes euroatlantike të saj

0 minutes, 16 seconds Read

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me kryeministrin holandez, Mark Rutte, në margjinat e Samitit për Ukrainën.

“Diskutime gjithnjë përmbajtjesore me kryeministrin holandez, Mark Rutte, në të mirën e popullit të Kosovës dhe të ardhmes euroatlantike të saj”, ka shkruar Osmani në Facebook.

Osmani ka shpërndarë edhe disa fotografi me Rutten.

Publikime te ngjashme