Olta tregon arsyet pse do të lë sonte shtëpinë e BBVA

0 minutes, 47 seconds Read

Olta Gixhari ka marrë vendimin që  të largohet sonte nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP, shkruan Insajderi.

Aktorja tregoi djali i saj është arsyeja që do ta lë shtëpinë. Olta tha se i mungon shumë djali i saj Amari dhe nuk mund të vazhdojë më.

Tutje, ajo tha se para se të jetë një lojtare e BBVA, ajo është një nënë.

“Zoti e di sa më ka marrë malli për çunin dhe e sa shumë e vrejë mungesën e tij, është shpirti im, më mungon Amari shumë, çdo ditë e kam para syve, çdo moment. Do të shkojë të shtëpia ime, tek djali im. Nuk e bëjë të gjithë këtë udhëtim. Pa çunin nuk mundëm më, kjo është hera e Unë e kam  marrë këtë vendim, para se të jem lojtare, unë jam nënë. Ai është familja ime është djali im”, u shpreh Olta.

Publikime te ngjashme