Ngjarje e çuditshme ndodh në “qytetin e përhumbur” të Europës! Një biçikletë ec pa ngasës nëpër rrugë dhe më pas rrëzohet në tokë

0 minutes, 28 seconds Read

Ky është momenti shqetësues kur një biçikletë duket se lëviz vetë përpara se të ndalojë dhe të bjerë në tokë një rrugë të zbrazët në York, Anglia.

Këto pamje thuhet se u kapën nga kamerat e vëzhgimit ndërsa vendasit tentuan për të sqaruar të shpjegojnë misterin fantazmë në këtë qytet të Evropës, përcjell Telegrafi.

York-u ka një histori me mbi 500 fantazma “brenda mureve të qytetit të lashtë”, duke bërë që ai të shpallet “qyteti më i përhumbur në Evropë”./Telegrafi

Publikime te ngjashme