Mushkolaj tallet me rolin e nënkryetares së dorëhequr të LDK-së: Si hyri në parti, ashtu doli

0 minutes, 22 seconds Read

Analisti, Imer Mushkolaj, ka komentuar dorëheqjen e Shqipe Mjekiqit nga pozita e nënkryetares së LDK-së.

Në një postim në Facebook, Mushkolaj ka folur me tone ironizuese për rolin që Mjekiqi ka pasur në parti.

Sipas tij, ajo hyri e doli nga strukturat e kësaj partie dhe nuk la ndonjë shenjë.

“Kjo nënkryetarja e LDK’së, Mjekiqi, qysh hyri n’parti, ashtu edhe doli – zero efekt”, shkroi Mushkolaj. /Lajmi.net

Publikime te ngjashme