Momenti kur Xhaka u kap me Arnoldin

0 minutes, 19 seconds Read

Arsenali është duke fituar ndaj Liverpoolit, me rezultat 2-1, në kuadër të xhiros së 28-të në Premier League.

Në një moment gjakrat u nxehën, pasi u përplasën Granit Xhaka dhe Trent Alexander-Arnoldi.

Situata më pas u qetësua, teksa të ndëshkuar me karton të verdhë mbetën të dytë nga gjyqtari kryesor i ndeshjes.

Publikime te ngjashme