LAJMI I FUNDIT: Banjskë, Zveçan/ Sulm tjetër mbi Policinë e Kosovës me armë zjarri (Predha)

0 minutes, 20 seconds Read

Policia e Kosovës është sulmuar sërish në Banjskë të Zveçanit.

Burime të Lajmishqip bëjnë me dije se Policia është sulmuar me armë zjarri, (predha) dhe armë tjera të kalibirit të rëndë para pak minutash në vendin ku ka mbetur i vrarë, rreshteri i Policisë, Afrim Bunjaku.

Sulimin kriminal ndaj Policisë e kanë dënuar krerët më të lartë të vendit.

 

Publikime te ngjashme