Ky është personi që u plagos në Zllatar, pamje nga vendngjarja

0 minutes, 24 seconds Read

Sot rreth orës 18:00 ka pasur të shtëna me armë zjarri në Zllatar të Prishtinës.

I plagosur ka mbetur 28-vjeçari Arbnor Thaqi, bëjnë me dje burimet e Indeksonline.

Siç tregojnë burimet tona, të shtënat me armë kanë ndodhur në restorantin “Villa Pikniku”.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe aty janë gjetur disa gëzhoja të armës.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante.

Më poshtë pamje nga vendi i ngjarjes:

Publikime te ngjashme