Ky është GREKU që vr*u SHQIPTARIN për parkingun (PAMJE të RËNDA)

0 minutes, 56 seconds Read

Vrasja brutale e 39-vjeçarit shqiptar, Brigen Limka, ka tronditur Greqinë.

Krimi ndodhi në Pire, një 68-vjeçar e qëlloi gjakftohtësisht shqiptarin në kokë dhe më pas u largua sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

Pamjet e këtij krimi kanë shokuar opinionin:

Një analist i policisë tha se edhe oficerët kishin mbetur pa fjalë nga reagimi i autorit të krimit.

Atë e kishin gjetur me derën gjysmë të hapur, me këmbët në tavolinë, teksa priste të arrestohej.

Kur e pyetën se çfarë kishte bërë, 68-vjeçari u përgjigj: “E hëngra atë…”.

Oficerët e policisë me eksperiencë thanë se nuk kishin përjetuar kurrë një ekzekutim të tillë të ftohtë. I moshuari ngjante si një oficer nazist.

Pas krimit, i moshuari kishte deklaruar: “Mbarova punë me të”.

Në polici tha se kishte vite që kishin përplasje, pasi ata parkonin makinat në trotuar duke bllokuar rrugën, ironia është se vetë greku nuk kishte makinë.

Ky është greku që vrau shqiptarin për parkingun:

Publikime te ngjashme