Kiara: Nëse do të fikeshin kamerat, do të bëja dashuri me Luizin

0 minutes, 33 seconds Read

Olta dhe Kiara, janë nominim kokë më kokë dhe njëra largohet sonte.

Mbrëmjen e kaluar, ato kanë mbajtur darkën e nominimeve bashkë në suitë, shkruan lajmi.net.

Ato gjatë darkës janë përgjigjur edhe shumë pyetjeve private dhe të sikletshme.

“Çfarë do kishe bërë nëse do fikeshin kamerat për 60 minuta?”, ishte një ndër pyetjet që duhet t’i përgjigjeshin ato.

Kiara nuk ka hezituar ta jap përgjigjen, teksa ka thënë se do të bënte dashuri me Luizin në “BBVA”.

Ndërsa, Olta tha se do të bisedonte me Luizin, gjërat që nuk do mund të i flasë para kamerave.

Publikime te ngjashme