Këndojnë bashkë të përqafuar, banorja e re që ‘fitoi’ zemrën e Luizit

0 minutes, 57 seconds Read

Jori, banorja e re që ‘fitoi’ zemrën e Luizit, këndojnë bashkë të përqafuar.

Jori është banorja e re qe hyri mbrëmë bashke me 5 banoret e tjerë, Qetesorin, Antoneten, Sabianin, Ervisin dhe Fotinian, te gjitha hyrja qe u komentuan shume si jashtë shtëpisë ashtu edhe brenda Big Brother Vip Albania.

Qetesori duket se është rreshtuar krah Oltes pasi menjëherë ka shkuar tek ajo duke ia mbajtur anën ne secilën situate ndërsa është banorja tjetër Jori qe është afruar shumë me Luiz Ejllin banorin me te pëlqyer nga publiku.

Qe ne ditën e pare Jori i ka thëne Luizit se është shume i bukur duke i dhëne një sinjal qe e pëlqen ndërsa Luizi me ketë sinjal ka filluar qe ta afroje ngat vetes duke u munduar qe ta bej faktor ne biseda.

Pasi ia dhuroi një kostum te tij dhe një trëndafil ata janë parë edhe duke kënduar bashke te përqafuar derisa Kiara e bën grimin dhe i shikon, ku duket se është goxha xheloze për këtë situate qe po krijohet.

Publikime te ngjashme