Fituesi i “Big Brother Canada” bën postimin e veçantë për Luizin

0 minutes, 16 seconds Read

Luizi dhe Dea, janë në nominim kokë më kokë për finalistin e parë të “BBVA”. Fituesi kanadez, Kevin Jacobs, nuk heziton ta mbështes asnjëherë Luizi.

Pas këtij nominimi, ai ka kërkuar që të votohet këngëtari shkodran.

Luizi ishte shprehur në “BBVA”, se strategjitë i ka kopjuar nga Kevin.

Publikime te ngjashme