Egla e acaruar, debaton me Meritonin: Je burrë apo jo?

0 minutes, 38 seconds Read

Egla e acaruar pas akuzave të Ilnisës ka debatuar me Meritonin.

Ajo i kërkoi banorit të Big Brother VIP që të merret me partneren e tij.

Meritoni ka tentuar të ndërhyjë por nuk ka arritur të përfundojë pasi Egla është ngritur dhe larguar nga living.

Egla: Siç ti më do mua dhe më respekton mua, aq sa ajo tjetra thotë po të lëpihem. Pse nuk merresh pak me këtë, ta sqarosh? A je burrë apo jo? Merru pak, sqaroje

Meritoni: O Egla… O Egla

Egla: Ik më bën mua çun me vlera. Meqë po më respekton mua, respekto edhe pak veten. Po thua të njëjtat gjëra gjithmonë. Vlerat tregohen. Ti i di përmendësh vlerat, por tregoi./GazetaSinjali

Publikime te ngjashme