E dhimbshme: Ky është kosovari që humbi jetën tragjikisht në territorin e Serbisë

0 minutes, 46 seconds Read

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës nëpërmjet Zyrës Ndërlidhëse të Republikës së Kosovës në Serbi, është njoftuar se një shtetas i Republikës së Kosovës, është gjetur pa shenja jete në territorin e Serbisë. Rrethanat e vdekjes së tij nuk janë sqaruar ende krejtësisht.

Ndërsa, familjarët e të ndjerit kanë dhënë lajmin e dhimbshëm ku kanë njoftuar për vdekjen e Shqipron Muçiqit.

Familja Muçiqi deklaron se i riu humbi jetën tragjikisht në rrethana ende të pa qarta.

Njoftimi i familjes:

Sot me zemer te thyer ju njoftoj se Shqiproni Jonë nuk është më ne mesin tone, at e deshti Allahu me shumë se na.

Familjar dhe miq ju njoftoj se Shqipron Shemsi Muciqi humbi jeten tragjikisht ne rrethana ende te pa qarta ne kufin e Kroacis .

Per detaje e vorrimit do ju lajmeroj me kohe.

Publikime te ngjashme