Cristiano Ronaldo me shpatë në dorë, feston ditën e themelimit të Arabisë Saudite

0 minutes, 34 seconds Read

Futbollisti i Kombëtares së Portugalisë, Cristiano Ronaldo sot gjatë ditës ka publikuar një foto ku shihet duke festuar ditën e themelimit të Arabisë Saudite.

“Gëzuar ditën e themelimit për Arabinë Saudite. Ishte një përvojë e veçantë për të marrë pjesë në festën me ekipin Al Nassr”, ka shkruar Ronaldo në rrjetet sociale

Në këtë festë, Ronaldo ishte së bashku me gjithë ekipin e Al Nassr, shkruan Lajmi.net

Transferimi i Ronaldos në Arabinë Saudite ka pasur një impakt të lartë në të gjitha anët, si në futboll ashtu edhe tek shteti dhe vendet biznesore./Lajmi.net

https://twitter.com/Cristiano/status/1628447676109922307?s=20

Publikime te ngjashme