Category: Rajoni

1 2 3 4 5 63 30 / 625 POSTS
Vuçiq i del në mbrojtje Shqipërisë, kritikon hapur BE-në

Vuçiq i del në mbrojtje Shqipërisë, kritikon hapur BE-në

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka kritikuar Bas [...]
Në Forumin Strategjik në Beld, Ballkanit Perëndimor i premtohet anëtarësimi në BE

Në Forumin Strategjik në Beld, Ballkanit Perëndimor i premtohet anëtarësimi në BE

Presidenti i Parlamentit Evropian, David Sassoli, ka thënë se Bashkimi [...]
Erdogan viziton edhe Malin e Zi, takon Gjukanoviqin dhe Abazoviqin

Erdogan viziton edhe Malin e Zi, takon Gjukanoviqin dhe Abazoviqin

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan tha se kishte rënë dakord me pre [...]
Vuçiq për dialogun Kosovë-Serbi: Me Kurtin nuk ka kuptim të bisedohet

Vuçiq për dialogun Kosovë-Serbi: Me Kurtin nuk ka kuptim të bisedohet

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka thënë se vendi që ai udhëhe [...]
1 2 3 4 5 63 30 / 625 POSTS