Category: Rajoni

1 2 3 4 63 20 / 627 POSTS
Aksident tragjik në Greqi! Bie avioni me pasagjerë izraelitë, dy viktima deri tani

Aksident tragjik në Greqi! Bie avioni me pasagjerë izraelitë, dy viktima deri tani

Një avion privat ka rënë në afërsi të ishullit grek Samos mbrëmjen [...]
Vuçiç sërish kërcënon me luftë Kosovën, ky është mesazhi i tij për popullin serb

Vuçiç sërish kërcënon me luftë Kosovën, ky është mesazhi i tij për popullin serb

Gjatë vizitës së sotme në Kraljevo, Presidenti i Serbisë, Aleksandar V [...]
Gjukanoviq: Vuçiq do ta donte Kosovën pa shqiptarë, sikurse Malin e Zi pa malazezë

Gjukanoviq: Vuçiq do ta donte Kosovën pa shqiptarë, sikurse Malin e Zi pa malazezë

Mali i Zi kohët e fundit ka qenë në një trazirë të madhe politike dhe [...]
Abazoviq thotë se mund ta përmbysë Qeverinë e Malit të Zi

Abazoviq thotë se mund ta përmbysë Qeverinë e Malit të Zi

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, tha se nuk do të [...]
Mediat serbe bëjnë hero policin malazez që thuhet se luftoi në Koshare

Mediat serbe bëjnë hero policin malazez që thuhet se luftoi në Koshare

Mediat serbe i kanë bërë jehonë veprimit të një pjestari të forcave sp [...]
1 2 3 4 63 20 / 627 POSTS