Category: Lajme

1 2 3 4 70 20 / 694 POSTS
Albin Kurti: Zgjedhjet janë zgjidhja e vetme

Albin Kurti: Zgjedhjet janë zgjidhja e vetme

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, thotë se zgjedhjet janë zgj [...]
Ministria e Shëndetësisë jep detaje për vdekjet e së dielës nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë jep detaje për vdekjet e së dielës nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë dhe Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar [...]
Këto janë të gjitha masat që pritet të merren sonte në ora 18.00

Këto janë të gjitha masat që pritet të merren sonte në ora 18.00

Qeveria e Kosovës sonte pritet të miratojë një sërë masa për parandali [...]
Dalin masat e reja, kthehet ora policore dhe mbyllen lokalet gjatë natës

Dalin masat e reja, kthehet ora policore dhe mbyllen lokalet gjatë natës

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka prezantuar sot masat e reja [...]
Policia e Kosovës rrethon Klinikën Infektive të QKUK-së

Policia e Kosovës rrethon Klinikën Infektive të QKUK-së

Forca të shtuara të Policisë së Kosovës kanë zbarkuar në mëngjesin e s [...]
Nxirren 4 kufoma nga Klinika Infektive, dyshime për vdekjet e tyre

Nxirren 4 kufoma nga Klinika Infektive, dyshime për vdekjet e tyre

Katër viktima tjera të koronavirusit sapo janë nxjerrë nga Klinika Inf [...]
12 vdekje brenda 24 oresh, Zemaj e Ramadani shkojne ne QKUK!

12 vdekje brenda 24 oresh, Zemaj e Ramadani shkojne ne QKUK!

12 vdekje kanë ndodhur brenda një kohe shumë të shkurtër. Ministr [...]
Abi Çarshia “vlon” nga njerëzit, nuk respektohet asnjë masë

Abi Çarshia “vlon” nga njerëzit, nuk respektohet asnjë masë

Që nga fillimi i pandemisë COVID-19 në Kosovë, janë konfirmuar 3,178 r [...]
Lajmi i fundit: 50 të shëruar dhe 178 raste me koronavirus sot në Kosovë

Lajmi i fundit: 50 të shëruar dhe 178 raste me koronavirus sot në Kosovë

Sot më 04 korrik 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në [...]
1 2 3 4 70 20 / 694 POSTS