Bastiset banesa e ish-komandantit të UÇK-së, Vëllaznim Kryeziu

0 minutes, 18 seconds Read

Gjatë ditës së sotme kanë vijuar bastisjet e urdhëruara nga Dhomat e Specializuara lidhur me rastin “Thaçi dhe të tjerët”.

Burime të Indeksonline pohojnë se rreth orës 18:00 kanë nisur bastisjet e banesës së ish-komandantit të Brigadës 122, Vëllaznim Kryeziu.

Bastisjet janë kryer në Prishtinë.

Burimet shtojnë se të njëjtit i është konfiskuar telefoni.

Publikime te ngjashme