Zhduket një e mitur nga Prizreni

0 minutes, 31 seconds Read

Një grua ka raportuar se motra e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe më nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se në lidhje me rasti ka ndodhur të shtunën.

“PERSON I ZHDUKUR/Rr. Jusuf Gërvalla, Prizren 13.05.2023 – 22:37. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se në kohen e cekur ka dalë nga shtëpia motra e saj e mitur, viktima femër kosovare dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raportin e PK-së.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Publikime te ngjashme